Akademia Wspinania
Mazda

Odcinek 1 – Techniki podstawowe – część 1

Share Button

Przed wami pierwszy odcinek z cyklu Akademia Wspinania Mazda, w którym postaramy się przybliżyć Wam podstawowe techniki wspinaczkowe. Odcinek ten skierowany jest w szczególności do osób stawiających pierwsze kroki w dziedzinie wspinaczki jak i dla tych chcących po prostu spróbować swoich sił w tej ciekawej dyscyplinie. Zapraszamy do oglądania!


4 Komentarzy

 1. Tomek

  31 października 2015 o 01:19

  W góry chodzę od lat 30, ale wspinaczkę zacząłem uprawiać zaledwie kilka miesięcy temu, dopiero w wieku 46 lat. Teoretycznie nieco się już podszkoliłem, w praktyce staram się w miarę wolnego czasu wspinać na ściance. Niestety na razie brak możliwości uczestnictwa w regularnym kursie ze względu na zmienne godziny pracy i dlatego przedstawione wskazówki oraz – co być może najważniejsze – ćwiczenia praktyczne zmierzające do nabywania właściwych nawyków i odruchów, to wielka sprawa. Po prostu „miodzio”.
  Moja wdzięczność nie zna granic… Wielkie ukłony dla prowadzącego, pomocników i realizatorów. Mam wielką nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi.

  Jeszcze raz dzięki. I powodzenia!!!

  Tomek

 2. sciuku

  31 października 2015 o 09:49

  Wreszcie coś polskiego wyłącznie o technice wspinaczkowej. BRAWO!

 3. Magda

  2 listopada 2015 o 11:46

  Super, że podjęliscie się nagrania lekcji! Bardzo przydatna sprawa. Andrzej, fantastycznie tlumaczysz, baaardzo klarownie :)

 4. Adrian

  18 listopada 2015 o 12:24

  Kiedy można się spodziewać kolejnych odcinków ?

Wróc do akademii