Akademia Wspinania
Mazda

O nas

onas

Arena Wspinaczkowa W górę to najlepsze wspinanie w najlepszej lokalizacji!
Znajdziecie nas przy ulicy Merliniego 2 na Mokotowie – tylko 10 minut od centrum!

W ciągu 5 lat istnienia ściany, staraliśmy się stworzyć kompleksowe centrum wspinaczkowe, takie, w którym sami chcielibyśmy trenować i spędzać czas, przyjazne dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze wspinaniem, a jednocześnie dające możliwość profesjonalnego treningu na każdym poziomie zaawansowania. Obecnie nasi klienci to zarówno osoby początkujące, jak i zawodnicy na najwyższym krajowym poziomie.

Jeśli jeszcze się nie wspinasz, a chciałbyś zacząć – w miłej, koleżeńskiej atmosferze, pod okiem doświadczonych instruktorów, oraz w dogodnej lokalizacji – zapraszamy! Z przyjemnością pomożemy Ci w stawianiu pierwszych wspinaczkowych kroków, nauczymy jak bezpiecznie się asekurować i podpowiemy co dalej!

Jeżeli już się wspinasz i szukasz miejsca do rozwijania swojej pasji – przyjdź do nas! Ze swojej strony zapewnimy Ci najbardziej kompleksową i przemyślaną bazę do treningu, a instruktorzy szkolący na naszym obiekcie pomogą Ci pokierować Twoją wspinaczkową karierą – podpowiedzą jak efektywnie trenować i co robić, aby pokonywać coraz trudniejsze drogi i rozwinąć Twoje wspinanie!

Jeżeli Twój czas wolny już od dawna układa się według schematu trening-trip-rest-powtórz, campus nie kojarzy Ci się bynajmniej z miejscem, gdzie mieszkają studenci, a przeglądając nowe „Góry”, już przy spisie treści masz spocone dłonie, słowem – nie bardzo wyobrażasz sobie swoje życie bez wspinania – przenieś swoje treningi do nas!

Nie chcesz kupować 3 różnych karnetów, w zależności od tego, czy akurat robisz buldery, obwody, linę, czy trening na przyrządach?
Nie musisz – u nas znajdziesz wszystko w jednym miejscu, stworzonym przez ludzi, którzy sami tu trenują, przygotowując się do wyjazdów i zawodów. Pierwszy wyjazd w skały po zimie spędzonej na naszej ścianie, będzie na pewno pozytywnym zaskoczeniem!
Cenisz swój czas i wolisz spędzać go na szlifowaniu formy niż na dojazdach na ścianę i poszukiwaniu miejsca parkingowego?
Nasza ściana to tylko 10 minut od centrum – jak wolisz – autobusem, tramwajem lub metrem (dojazd) i przestronny parking dla zmotoryzowanych.

Strona główna